Rowery młodzieżowe dla chłopaka i dziewczyny

 

Rowery młodzieżowe dziewczęce:

 

Rower Luna - hit komunijny, świetnie wyposażony zarówno w 18 biegów jak i bagażnik i błotniki, odpowiedni także dla niewysokich Pań, koła 26 calowe, doskonale nadaje się do jazdy w mieście jak i krótkich wycieczek do lasu i na łąkę.

W wersji na osprzęcie Shimano dostępna w kolorze białym i morskim, miętowym.

https://megasporting.pl/rower-damski-lizard-luna-26-shimano.html

W wersji na osprzęcie eco w kolorze różowo-białym.

https://megasporting.pl/rower-luna-26.html

 

Rower Rayon Ariana - przeznaczony dla osób o wzroście 145 -165 cm, na kołach 26 calowych, w wersji z przerzutkami Shimano Nexus. Wyprofilowana rama zapewnia wyprostowaną sylwetkę. Doskonale nadaje się do rekreacyjnej jazdy miejskiej oraz krótkich wycieczek. Dostępne w kolorze miętowym lub różowym.

https://megasporting.pl/rower-miejski-rayon-ariana-26-shimano-nexus-3-biegi.html

 

Rower Rayon Sierra - przeznaczony dla wyższych dziewczyn, na kołach 28 calowych, w wersji z przerzutkami Shimano Nexus lub bez. Wyprofilowana rama zapewnia wyprostowaną sylwetkę. Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych.

https://megasporting.pl/rower-miejski-rayon-sierra-28.html

https://megasporting.pl/rower-miejski-rayon-sierra-3-biegi-shimano-nexus-28.html

 

Rowery młodzieżowe chłopięce:

 

Rower MTB Rayon Vanity - na kołach 26 calowych, amortyzowany widelec, posiada osprzęt Shimano i 21 biegów, wyposażony hamulec tarczowy, podpórkę i sportowe błotniki. Solidna i lekka aluminiowa rama w czarno-zielonym malowaniu.

https://megasporting.pl/rower-gorski-rayon-vanity-26-shimano-ht.html

 

Rowery MTB SKL Hero i SKL Aero - aluminiowa rama niebieska 40 cm (Hero) lub żółta 42 cm (Aero), koła 29 cali, osprzęt i komponenty Shimano (przerzutki, manetki, kaseta, korby), 24 biegi, hamulce hydrauliczne Shimano, amortyzowany widelec z blokada skoku na kierownicy.

https://megasporting.pl/rower-skl-skilled-hero-29.html

https://megasporting.pl/rower-skl-skilled-aero-29.html

 

Rower MTB Sign MTE7.24 - aluminiowa rama limonkowa 52 cm lub czarna 45 cm, koła 27,5 cala, osprzęt i komponenty Shimano (przerzutki, manetki, kaseta, korby), 24 biegi, hamulce hydrauliczne Shimano, amortyzowany widelec Suntour z blokada skoku.

https://megasporting.pl/rower-gorski-mtb-sign-mte7-24-27-5.html

 

Rowery można zakupić w internetowym sklepie rowerowym www.MEGASPORTING.pl

lub osobiście w Śremie, ul. Wiosny Ludów 9.