Hulajnoga wyczynowa Spokey REVERT

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Spokey
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 1-3 dni
  • szt.
  • 199,00 zł

Hulajnoga Spokey REVERT to wysokiej jakości sprzęt stworzony do jazdy wyczynowej. Super lekka i jednocześnie wytrzymała konstrukcja sprawia, że jazda na skateparku wskakuje na wyższy poziom! Hulajnoga do trików to idealne narzędzie do wykonywania barspinów. Hulajnogi Spokey są projektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Powszechnie wiadomo, jak ważna podczas jazdy ekstremalnej jest jakość i bezpieczeństwo, dlatego postawiono na najmocniejsze z możliwych materiałów, dzięki czemu hulajnogi wytrzymują większe obciążenia, występujące podczas wykonywania trików i jazdy po przeszkodach.

Wymachiwanie w różnych płaszczyznach, ewolucje w locie oraz obroty i rotacje ciałem są jeszcze łatwiejsze z hulajnogą REVERT!

Przed sprzętem postawiono wysokie wymagania, dlatego dołożono wszelkich starań, by do wykonania dobrane zostały materiały najwyższej jakości. Wiadomo, że dobrze jest się wyróżniać, dlatego szczególną uwagę przywiązano do oryginalnego i dopracowanego designu. Hulajnogi REVERT przygotowane są zgodnie z najnowszymi trendami w najmodniejszych kolorach. 

Kółka 100 mm oraz wysokiej klasy łożyskiem ABEC7  zapewniają płynność ruchu oraz osiąganie dużych prędkości. Rozmiar kól dostosowany jes przede wszystkim do jazdy po skateparku. Hulajnoga wyposażona jest także w tylny hamulec nożny.

Kauczukowe koła hulajnogi amortyzują część drgań.

To nie koniec udogodnień. Hulajnoga posiada także duży, malowany techniką "water transfer", antypoślizgowy podest umożliwia wygodne ustawienie stopy.

Z hulajnoga wyczynową REVERT będziesz gotowy do jazdy w każdym skateparku!

DANE TECHNICZNE

kółka: 100 mm, kauczukowe PU, rdzenie kółek PP

łożyska: ABEC-7

materiał: 50% aluminium

antypoślizgowa wykładzina podestu z grafiką

podest: 49 x 10 cm

szerokość kierownicy: 47 cm

wysokość kierownicy od podłoża: 82 cm

3-pinowy łącznik

nożny hamulec

ergonomiczne gumowe rączki

waga: 3,25 kg max.

maksymalna waga użytkownika: 100 kg

norma EN-14619

WYMIARY:

podest: 49 x 10 cm

wysokość kierownicy od podłoża: 82 cm

szerokość kierownicy: 47 cm

waga: 3,8 kg cm

Hulajnoga objęta jest gwarancją na 2 lata.

Standardowo wysyłamy hulajnogę kurierem Pocztex w kartonie, fabrycznie spakowaną.  Do montażu pozostaje kierownica, dokręcić należy również kółka. Klucze imbusowe oraz instrukcja montażu w zestawie. 

Wymiary kartonu:

  • szerokość - 11 cm
  • wysokość - 46,5 cm
  • długość - 65 cm