Koszty wysyłki


Możliwy jest wybór dwóch form przesyłki roweru:

przesyłka kurierska zwykła -  wpłata należności za zakupiony towar na nasze konto bankowe, po zaksięgowaniu pieniędzy towar zostaje wysłany w ciągu 1-3 dni*. Koszt: 29 zł

* w przypadku zakupów ratalnych wysyłka następuje po zatwierdzeniu umowy kredytowej

przesyłka kurierska pobraniowa - zapłata należności za zakupiony towar kurierowi podczas dostarczenia przesyłki, towar zostaje wysłany w ciągu 1-3 dni od momentu potwierdzenia zamówienia. Koszt: 39 zł


Akcesoria rowerowe zakupione wraz z rowerem są pakowane razem z nim do kartonu i koszt przesyłki roweru nie ulega zmianie.


Akcesoria rowerowe zakupione niezależnie od roweru wysyłane są przesyłką kurierską zwykłą - koszt 19 zł jeśli ilość zakupionych akcesoriów nie przekracza 3 sztuk. Powyżej 3 sztuk koszt wysyłki jest ustalany indywidualnie.

UWAGA! Koszt przesyłki 29 zł lub 39 zł dotyczy zapakowania i wysłania jednego roweru. Przy zakupie dwóch lub więcej rowerów naliczamy opłatę za wysyłkę za każdą zakupioną sztukę. Przesyłki dostarczane są na terenie Polski.
Nasze przesyłki wysyłamy firmą kurierską DHL EXPRESS.
 
Wszystkie paczki są ubezpieczone i monitorowane.


Aby uzyskać informację na temat przesyłki należy kliknąć tutaj lub zadzwonić na infolinię DHL 426 345 345 i podać numer przesyłki.


Kurier dostarcza przesyłkę w przeciągu 48 godzin po jej nadaniu, od poniedziałku do piątku. W weekendy i święta kurierzy nie pracują.

 

Jeśli wiesz, że nie uda Ci się odebrać swojej paczki istnieje możliwość przekierowania jej:

- Na inny dowolny adres w obrębie jednego rejonu DHL Parcel

- Do punktu DHL Parcelshop- jednego z ponad 1000 w całej Polsce

- Do sąsiada - możesz podać jego adres jako dodatkowy na wypadek, gdy kurier nie zastanie Cię w domu

Więcej informacji znajdziesz tutaj.


Uprzejmie informujemy, że standardowa przesyłka DHL nie pozwala na wyznaczenie określonych godzin doręczenia paczki (np. doręczenie w godzinach wieczornych). Taka usługa jest dodatkowo płatna zgodnie z aktualnym cennikiem firmy kurierskiej DHL. W przypadku chęci skorzystania z opcji wieczornego doręczenia prosimy o kontakt przed zakupem, sprawdzimy czy taka usługa jest dostępna w wybranym przez Państwa miejscu doręczenia.


Przy odbiorze przesyłki prosimy zwrócić uwagę, czy karton nie jest mocno uszkodzony (rozdarty, dziurawy itp.). Kurier ma obowiązek zgłoszone uszkodzenia wpisać na list przewozowy, co będzie pomocne w uzyskaniu roszczeń, jeśli zawartość paczki okaże się uszkodzona.