Koszty wysyłki

 

Możliwy jest wybór czterech form przesyłki roweru:

 

  • przesyłka kurierska Pocztex Kurier48 zwykła -  wpłata należności za zakupiony towar na nasze konto bankowe, po zaksięgowaniu pieniędzy towar zostaje wysłany w ciągu 1-3 dni*. Firma kurierska Pocztex dostarcza paczkę w ciągu 2-5 dni roboczych co jest spowodowane gabarytem przesyłki. Rower wysyłamy spakowany w bezpieczny karton, częściowo rozkręcony. Koszt to 49 zł.

 

  • przesyłka kurierska Pocztex Kurier48 pobraniowa - zapłata GOTÓWKĄ należności za zakupiony towar kurierowi podczas dostarczenia przesyłki, towar zostaje wysłany w ciągu 1-3 dni od momentu potwierdzenia zamówienia. Firma kurierska Pocztex dostarcza paczkę w ciągu 2-5 dni roboczych co jest spowodowane gabarytem przesyłki. Rower wysyłamy spakowany w bezpieczny karton, częściowo rozkręcony. Koszt to 49 zł.

 

  • przesyłka kurierska DHL zwykła -  wpłata należności za zakupiony towar na nasze konto bankowe, po zaksięgowaniu pieniędzy towar zostaje wysłany w ciągu 1-3 dni*. Firma kurierska DHL dostarcza paczkę w ciągu 1-3 dni roboczych. Rower wysyłamy spakowany w bezpieczny karton, zmontowany w całości (do dokręcenia tylko kierownica i pedały). Koszt to 79 zł. 

 

  • przesyłka kurierska DHL pobraniowa - zapłata GOTÓWKĄ należności za zakupiony towar kurierowi podczas dostarczenia przesyłki, towar zostaje wysłany w ciągu 1-3 dni od momentu potwierdzenia zamówienia. Firma kurierska DHL dostarcza paczkę w ciągu 1-3 dni roboczych. Rower wysyłamy spakowany w bezpieczny karton, zmontowany w całości (do dokręcenia tylko kierownica i pedały). Koszt to 79 zł. 

* w przypadku zakupów ratalnych wysyłka następuje po zatwierdzeniu umowy kredytowej

 

Akcesoria rowerowe zakupione wraz z rowerem są pakowane razem z nim do kartonu i koszt przesyłki roweru nie ulega zmianie.

Akcesoria rowerowe zakupione niezależnie od roweru wysyłane są przesyłką kurierską zwykłą - koszt 25 zł jeśli ilość zakupionych akcesoriów nie przekracza 3 sztuk. Powyżej 3 sztuk koszt wysyłki jest ustalany indywidualnie.

Koszt przesyłki dotyczy zapakowania i wysłania jednego roweru. Przy zakupie dwóch lub więcej rowerów naliczamy opłatę za wysyłkę za każdą zakupioną sztukę. Przesyłki dostarczane są na terenie Polski.

 

Współpracujemy z dwoma firmami kurierskimi:

 

POCZTEX

W przypadku rowerów wysyłamy je usługą Kurier48. Dostawa następuje w ciągu 2-5 dni roboczych. Rower jest skręcony w 75% i spakowany w bezpieczny karton. Przesyłka jest ubezpieczona. Dostawa jest możliwa od poniedziałku do piątku, w razie niezastania nikogo w domu kurier podejmuje ponowną nieodpłatną próbę doręczenia. Status dostawy można śledzić online TUTAJ, informacje od firmy kurierskiej Pocztex przekazywane są poprzez sms lub/i email. Szczegółowe informacje na temat przesyłki można uzyskać podając jej numer na infolinii 804 104 104 lub (+48) 43 842 08 42. Przesyłki dostarczana są tylko na terenie Polski. 

Rower przed wysyłką poddany jest regulacji, jednak demontaż elementów do transportu może powodować ich rozregulowanie i rozcentrowanie przedniego koła. Po złożeniu roweru regulacji należy dokonać we własnym zakresie.

 

 

DHL PARCEL

Rowery wysyłamy usługą DHL Parcel Polska. Dostawa następuje najczęściej w ciągu 1-3 dni roboczych. Rower jest skręcony w całości, do dokręcenia jest tylko kierownica i pedały. Rower spakowany jest w duży bezpieczny karton, przesyłka jest ubezpieczona. Dostawa jest możliwa od poniedziałku do piątku, w razie niezastania nikogo w domu kurier awizuje przesyłkę. Po dwóch awizacjach przesyłka oczekuje na odbiór osobisty w najbliższym terminalu. Status dostawy można śledzić TUTAJ, informacje od firmy kurierskiej DHL przekazywane są poprzez sms lub/i email. Szczegółowe informacje na temat przesyłki można uzyskać podając jej numer na infolinii (+48) 42 634 53 45