Rower gravel 28 Romet Aspre 2 żółty

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Romet
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 5 999,00 zł brutto
  • Czas realizacji: 1-3 dni
  • szt.
  • 6 299,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Rower gravelowy ROMET ASPRE 2 to kultowy gravel ze stajni polskiego producenta Romet. Czemu zawdzięcza swoją rozpoznawalność?

Romet Aspre 2 jest ceniony przez wielu miłośników graveli dzięki swojej wszechstronności i starannie dobranym komponentom, co czyni go doskonałym wyborem dla różnorodnych przygód na szutrze i poza nim.

Aspre 2 2024 to zupełnie nowa, udoskonalona geometria aluminiowej ramy, która umożliwia bardziej aerodynamiczną pozycję rowerzysty, dzięki krótszej rurze podsiodłowej. Wygodę dodatkowo zwiększa carbonowy widelec, oraz szeroka kierownica z systemem flare. Wszystko to sprawia, że pokonane kilometry stają się praktycznie nieodczuwalne. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby obniżyć sztycę i zaszaleć na nim w bardziej wymagającym terenie. Krótka rura górna sprawia, że rower jest zwinny i responsywny: rower doskonale reaguje na Twoje manewry, prowadząc Cię dokładnie tam, gdzie sobie zażyczysz.

Dodatkowo w Aspre zamontowaliśmy napęd Shimano GRX o szerokim zakresie przełożeń. 2 blaty z przodu pozwolą na dobranie kadencji pod każdy rodzaj jazdy: od spokojniejszych przejażdżek, na agresywnej jeździe w terenie kończąc.

W każdych warunkach o twoje bezpieczeństwo dbają hydrauliczne hamulce na tarczach. Opony Schwalbe G-One o rozmiarze 38c zapewniają doskonałą przyczepność.

Gravele to także bikepacking, a więc w Aspre 2 umieściliśmy liczne montaże na akcesoria, aby zapewnić przestrzeń załadunkową nawet dla najbardziej wymagających bikepacker’ów.

Zanurz się w świat graveli, odkrywaj nowe trasy i docieraj tam, gdzie zawsze chciałeś. Aspre 2 będzie niezastąpionym partnerem podczas każdej wyprawy po szutrze.

DANE TECHNICZNE

Rama: Aluminiowa 6061 x-lite

Ilość biegów: 20

Widelec: carbon tapered

Kierownica: Romet gravel aluminiowa 420 mm

Wspornik kierownicy: Romet aluminiowy 70/90/100 mm

Piasta przód: Shimano HB-RS470 aluminiowa

Piasta tył: Shimano FH-RS470 aluminiowa

Kaseta: Shimano HG500-10 11-34T 10 speed

Hamulec przedni: Shimano GRX FD-RX400

Hamulec tył: Shimano GRX FD-RX400

Mechanizm korbowy: Shimano GRX FC-RX600 46/30T 170mm/172,5mm

Obręcze: Ryde DP19

Opony: Schwalbe G-ONE 700×38C

Siodło: Fizik Taiga

Wspornik siodła: Romet aluminiowy 27,2 mm 350 mm

Manetki przód: Shimano GRX RX400

Manetki tył:Shimano GRX RX400

Przerzutka przód: Shimano FD-RX400

Przerzutka tył: Shimano RD-RX400

Pedały: FP-971 aluminiowe

Waga: 11 kg (wg danych producenta)

Rower objęty jest gwarancją producenta na 2 lata. 

Gwarancja obowiązuje na terytorium Polski. Kupujący zobowiązany jest do wykonywania czynności obsługowych i regulacyjnych zgodnie z instrukcją obsługi roweru. Napraw gwarancyjnych dokonuje sprzedawca lub autoryzowany punkt serwisowy, uszkodzony rower wraz z kartą gwarancyjną Kupujący dostarcza na własny koszt.

Do obowiązków użytkownika należy wykonanie w ciągu 30 dni od nabycia roweru płatnego przeglądu "zerowego" w najbliższym autoryzowanym serwisie gwarancyjnym (wykaz na stronie: www.romet.pl/serwis-1), ten fakt serwis potwierdza właściwym wpisem w karcie gwarancyjnej. Brak wykonania tego przeglądu powoduje wygaśnięcie gwarancji. Istnieje możliwość uczestnictwa w programie "Przedłużonej gwarancji na ramę", warunki dostępne na stronie www.romet.pl/serwis-1.  

W przypadku wyboru przesyłki kurierskiej DHL rower wysyłamy w kartonie zmontowany w całości. Wystarczy wyprostować i dokręcić kierownicę oraz dokręcić pedały. Niezbędne do tych czynności są klucze - imbus 4,5 i 6 oraz klucz płaski nr 15. Klucze nie są dołączone do roweru.

Zapraszamy również do odbioru osobistego zmontowanego roweru w Śremie.