Regulamin do 24.12.2014 (włącznie)

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

www.megasporting.pl

obowiązujący do 24.12.2014 (włącznie)

 

WARUNKI OGÓLNE:

 1. Właścicielem sklepu internetowego megasporting.pl jest firma MEGA SPORTING, zarejestrowana w Ewidencji Działalności Gospodarczej w Urzędzie Miasta Śrem pod numerem 9842.
 2. Dane firmy: MEGA SPORTING Patrycja Czarnecka-Zając
  ul. Wiosny Ludów 9
  63-100 Śrem
  NIP 785-175-70-72
  Regon 301259080
 3. Korzystanie ze sklepu internetowego jest możliwe pod warunkiem spełnienia przez system teleinformatyczny, z którego korzysta klient, następujących minimalnych wymagań technicznych: minimalna rozdzielczość ekranu 1024x768. 
 4. W celu korzystania ze sklepu internetowego klient powinien we własnym zakresie uzyskać dostęp do stanowiska komputerowego lub urządzenia końcowego, z dostępem do internetu.
 5. Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej sklepu internetowego megasporting.pl 
 6. Kontakt z naszą firmą jest możliwy poprzez pocztę elektroniczną biuro@megasporting.pl , telefonicznie pod numerem 795-126-551.

 

PRZYJĘCIE I REALIZACJA ZAMÓWIENIA:

 1. Zamówienia można składać przez 24 godziny na dobę, przez cały rok, poprzez formularz zamówienia dostępny na stronie sklepu www.megasporting.pl
 2. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia. Formularz zamówienia udostępniony jest przez www.megasporting.pl na stronie sklepu internetowego. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie przez Zamawiającego pełnych danych do wysyłki towaru, w tym numeru telefonu i adresu e-mail.
 3. Zamówienie można złożyć zarówno po rejestracji w sklepie, jak i bez rejestracji.
 4. Zamówienie zostaje zawarte po kliknięciu przez klienta przycisku "Zamówienie z obowiązkiem zapłaty. Zamów". Klient otrzymuje na podany adres e-mail wiadomość potwierdzającą zawarcie zamówienia. 
 5. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany na formularzu zamówienia, na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. 
 6. Dostawa zamówienia odbywa się poprzez przesyłkę kurierską, przesyłkę pocztową, odbiór osobisty w siedzibie firmy lub dowóz własny, jeśli tak zostało uzgodnione między klientem a sklepem. Dostępne formy dostawy wyświetlają się w trakcie składania zamówienia przez formularz zamówienia.
 7. Należność za zamówione towary Zamawiający reguluje poprzez „Przedpłatę na konto”, płatność ratalną, gotówką przy odbiorze osobistym w Śremie lub „Za pobraniem” przy odbiorze przesyłki u kuriera.
 8. Przy „Przedpłacie na konto” należy dokonać wpłaty na podany numer konta:
  Bank BPH S.A. 84 1060 0076 0000 3260 0177 3313
 9. Przy wybraniu formy płatności „Przedpłata na konto”, zamówienie będzie realizowane po zaksięgowaniu środków pieniężnych na koncie.
 10. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym www.megasporting.pl są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
 11. Na każdy zakup wystawiamy paragon, na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.
 12. Zamówiony towar wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych (przy formie płatności za pobraniem) lub po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie (przy formie płatności przelewem). Towar zamówiony z płatnością ratalną zostaje wysłany po zakończeniu postępowania kredytowego pomiędzy Zamawiającym a instytucją udzielającą kredytu ratalnego.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

 1. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie sklepu, wycofania niektórych towarów z oferty, wprowadzania nowych towarów.
 2. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z treścią ustawy „O ochronie danych osobowych”.
 3. W przypadkach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego oraz ustaw konsumenckich (w stosunku do konsumentów).

 

UWAGA! Zgodnie z treścią ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83) zdjęcia i opisy produktów umieszczonych na stronie podlegają ochronie.
NIE WYRAŻAMY ZGODY NA KOPIOWANIE OPISÓW ORAZ ZDJĘĆ!